Informujemy,iż ze względu na zmianę pogody ( przewidywane przymrozki),przekładamy puszczanie wody na Ogr.I ;II i III, i IV , które było planowane na 02.04.2022r.
O kolejnym terminie poinformujemy działkowców na stronie.
Informujemy,iż ze względu na zmianę pogody ( przewidywane przymrozki),przekładamy puszczanie wody na Ogr.I ;II i III, i IV , które było planowane na 02.04.2022r.
O kolejnym terminie poinformujemy działkowców na stronie.
Dnia 27.03 2022r w świetlicy Domu działkowca odbyło się Walne zebranie sprawozdawcze członków PZD. W zebraniu uczestniczyło 78 członków PZD ,co stanowi 18% ogółu. Na zebraniu podjęto uchwały dotyczące zatwierdzenia sprawozdania z działalności zarządu ROD ,Komisji Rewizyjnej ROD oraz zatwierdzenie sprawozdania finansowego za 2021r. Podjęto również uchwały dotyczące opłat na rok 2022 i terminu ich wnoszenia.Opłaty należy wnosić do 31.05.2022r.Podjęto również uchwałe dotyczącą realizacji zadania inwestycyjnego – Remontu pokrycia dachowego Domu działkowca. Członkowie PZD obecni na Zebraniu podjęli również uchwały dotyczące przyjęcia planu pracy jak i preliminarza na rok 2022. Wszystkie opłaty są w zakładce OPŁATY 2022.
Informujemy ,że dnia 02.04.2022r planujemy uruchomienie wody na OGR. I;II;III. Prosimy o wcześniejsze zamontowanie wodomierzy na działkach .
Prosimy o obecność na działkach w dniu puszczania wody.
Zapraszamy dnia 27.03.2022r o godz.14.00 I termin 14.30.II termin na Walne zebranie sprawozdawcze ,które odbędzie sie w Domu działkowca ROD Przyjaźń w Bytomiu
Niech magiczna moc
Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.

A Nowy Rok obdaruje
pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
oraz
Szczęśliwego Nowego Roku
wszystkich działkowcom i ich rodzinom
Członkowie Zarządu ROD Przyjaźń
Informujemy, że od stycznia 2022r. ulega zmianie godzina rozpoczęcia dyżuru w biurze i kasie ROD . Dyżury od godz. 17.00 do 18.00 w styczniu, lutym i marcu w każdy pierwszy czwartek.
Informujemy, że nie wszyscy podali odczyty wodomierzy. Zgodnie z zapisem w regulaminie korzystania z wodociągu -brak odczytu spowoduje naliczenie wody ryczałtem .
Informujemy,że odczyt wodomierzy na Ogr.I rozpoczynamy od (środy ) 29 września do srody 06.10.2021 w godz. 10.00-15.00. Prosimy o obecność na działkach i udostepnienie wodomierzy .
Na ogr. II i III odczyt wodomierzy już trwa.
Informujemy,że dyżury członków zarządu , w miesiącu pażdzierniku I listopadzie ,odbywać się będą w każdy czwartek od godz.16.00 do 17.00,
Kasa czynna będzie w czwartki od godz.16.00 do 17.00 oprócz czwartku 28.10.2021. oraz 04.11.2021 i 11.11.2021( święto)